MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

Garážová vrata - Sekční bočně odsuvná

Sekční bočně odsuvná

Sekční bočně odsuvná vrata se projevují na nabídkovém trhu až v posledních letech, avšak s pevným zastoupením ve výčtu možností díky bezpříplatkovému řešení (oproti stropně výsuvným sekčním vratům) otázky personálního vstupu dílčím otevřením vratového křídla, bez nutnosti plného otevření - zdržení a provětrání garáže, a bez nutnosti překračování nějakého robustnějšího ztužujícího prahového profilu. V prahové úrovni je jen 20 nebo 25 mm vysoký prahový vodící profil křídla vrat.

Podmínkou je však samozřejmě osazení vnitř způsobem za otvor jako u stropně výsuvné varianty a dále odsuv bočně vedle otvoru vrat, s možností (u garáží zpravidla s předpokladem) zalomení při boční stěně (křídlo ostění k boční stěně přitom postačuje široké pouhých 90 či 140 mm, může však být libovolně více široké).

Z pohledu vysoké propracovanosti převyšující podobné výrobky jiných značek a přitom z důvodu cenové příznivosti v porovnání s nimi, je nabízena pouze značka výrobce HORMANN. Podrobněji v následujícím katalogovém listu.

Garážová vrata \ Sekční bočně odsuvná \ PDF ke stažení