MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

MDI s.r.o. znamená maximální důraz ne variabilitu podmínek při stavebních situacích a konečných realizacích

Idea, která stojí na počátku snad každé cesty, rozhoduje o průběhu této cesty a předpokládané úspěšnosti. Naše idea spočívá ve špičkovém odborníkovi na každém stupni, maximální propracovanosti, kvalitě, systémovosti a možné variabilitě výrobku s důrazem na vývoj ze všech úhlů pohledu, a nakonec v systémové a dokonalé práci, s maximálním důrazem především ve variabilních podmínkách stavebních situací při konečných realizacích a poprodejním servisu u zákazníka.

Práce MDI s.r.o. začíná dříve, než utratíte první korunu.

Před samotným výběrem vratového systému, ještě než utratíte Vaše peníze, pomůžeme najít nejoptimálnější řešení pro koncového uživatele, včetně stavební připravenosti. Tím pomůžeme ochránit Vaše investice. Nejvyšší kvalita všech komponentů a výrobků je podtržena spoluprací s renomovanými subjekty - prvozdroji v oboru.

V realizacích disponujeme dvěma plně vybavenými montážními skupinami na dodávkových vozidlech, dále dvěma techniky zajišťujícími zakázky od návrhu, přes řízení až do okamžiku spokojeného zákazníka – uživatele. V pozadí toho stojí administrativně účetní asistentka a vzhledem k tisícovkám realizací i samostatný servisní technik. To se zázemím 300 m2 prostor dílny, zakládacího skladu, skladu náhradních dílů a 110 m2 vzorkovny výrobků a kanceláří.

MDI s.r.o. - Informační povinnost o EET v provozovnách

Podnikatelé spadající do režimu EET budou muset mít na prodejních místech, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, dostatečně viditelný a čitelný informační text (pokud to nevylučuje povaha věci). Informační oznámení je poplatník povinen umístit i na internetové stránky, na kterých je nabízeno zboží nebo služby. Obsah oznámení pro běžný režim

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.