MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

MDI s.r.o. - SERVISNÍ ČINNOST A ZÁRUKY

Za dobu činnosti firmy se nám podařilo realizovat několik tisícovek instalací vrat a dalších výrobků dle našeho sortimentu nabídky. To pro nás představuje zároveň závazek a povinnost následné servisní péče a údržby zařízení.

Pro tuto činnost máme k dispozici všestranně odborně znalého, zkušeného servisního technika. V servisním dodávkovém vozidle má základní nejběžnější výbavu komponent nejfrekventovaněji potřebnou při péči o výrobky a má za sebou zázemí skladu ND naší firmy.

V případě méně frekventovaných či jinak specifických dílů, tyto máme od výrobců dostupné přepravní službou do 2-4 dnů, nejpozději do 10-ti dnů a v případě náročných výrobních celků do 3 týdnů. Vše toto je však individuální ke konkrétnímu případu a při zadání servisního úkonu je potřeba uvést všechny potřebné okolnosti a popsat stav zařízení. K náročnějším případům vyjíždí dvoučlenná servisní skupina.

Vedle námi realizovaných výrobků zpravidla dokážeme reagovat i na výrobky jiných značek. Na naše realizace výrobků nabízíme ve spolupráci s výrobci prodloužené záruky. S jejich podmínkami se lze seznámit v dalších přílohách.

V případě dohody o pravidelné a komplexní péči o zařízení jsme připraveni předložit smluvní zajištění péče.

V praxi jak privátních realizací, tak průmyslových realizací a celých firemních areálů máme vytvořeny vztahy provádění pravidelné servisní péče a údržby zařízení, kde se mimo jiné například zavazujeme pro případy nahodilých závad, v jakých časových intervalech se dostavíme k opravě zařízení.

Činnost – servis, opravy a údržba zařízení, včetně koordinací a související agendy

SERVIS: Martin Kahoun
mobil: 731 955 432
e-mail: servis@mdi-vrata.cz