MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

Rampová nakládací místa - Vyrovnávací můstky

Vyrovnávací můstky

Rampové vyrovnávací můstky - robustní provozně promyšlená a bezpečná řešení pro vyrovnání rozdílů mezi ložnými plochami automobily (různá výška dle typu a zatížení) a mezi plochami nakládacích / vykládacích ramp. Tak je možno řešit přesun břemen v jedné horizontální rovině, bez zvýšené námahy a časového prodlení.

Ocelová konstrukce můstku se sestavou hydrauliky si poradí s bočním sklonem vozidla, odpovídajícím zatížením a bezpečně vyřeší např. i situaci, kdy vozidlo náhle odjede z nakládacího místa. Můstek v pracovní poloze „nespadne“, ale zůstane mechanicky zaaretován v dané poloze i s nákladem.

Těsnící límce rozlišujeme s výsuvným či výklopným čelem, jsou dle způsobu integrace do objektu a v souvislosti s vratovým výrobkem izolované či neizolované, s ohledem na velkou hmotnost ocelových prvků zinkované či jen opatřené nátěry. Samozřejmá je pro ochranu konstrukcí objekt /najíždějící vozidlo výbava pryžovými distančními nárazníky v různém provedení. Případně – z pohledu tepelného režimu a disponibilního prostoru jsou kompaktně celá nakládací místa předsazena vůči hale formou předsazených komor, v odborné terminologii nazývaných „dockhause“. Další informace naleznete v katalozích.

Rampová nakládací místa \ Vyrovnávací můstky \ PDF ke stažení