MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

Průmyslová vrata - Sekční

Sekční

SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA

Nejfrekvenovaněji žádaná vrata v průmyslovém sektoru realizací. Nejvíce vyhovují požadavkům provozů výrobních hal i skladů, včetně rampových nakládacích míst. Poskytují velmi variabilní možnosti řešení, systémy výsuvu při i minimální potřebě nadpraží (min. 200 mm), které lze i v případě absence doplnit v systému řešení vrat, mají výborné izolační vlastnosti, stabilitu, životnost a desítky let prověřený propracovaný systém výsuvu a vyvážení.

Desítky let probíhající tržní soutěž stlačila cenu na funkční minimum a nutí vývojáře vylepšovat detaily provedení a příslušenství, jako prosklení, integrované dveře splňující požadavky i na panikové východy. Pohonné jednotky lze dimenzovat na zrychlený provoz křídla vrat, na nepřetržitý provoz, vybavit záložním energetickým zdrojem Elektronické systémy řízení umožnují různé režimy provozu a ovládání a vysoké zajištění bezpečnosti provozu..

Vrata jsou nabízena pro pokrytí nejširší škály požadavků praxe v provedeních dvou výrobců: Toors a Hörmann. Oba výrobci splňují nejpřísnější požadavky a normy provedení výrobků.

Průmyslová vrata \ Sekční \ PDF ke stažení